Informatik

Správa lhůt pro informatika

Jednoduchá a efektivní správa zákonných a dalších lhůt. Nejen zákonné lhůty z oblasti BOZP, ale i veškeré další lhůty můžete sledovat pomocí této online aplikace

Informatik

Lhůtník je jednoduchá výkonná ASP aplikace, která řeší v každém podniku automatizované připomenutí všech lhůt v souvislosti s bezpečnostní práce, požární ochrany, správy nemovitostí, revize výrobních strojů a nástrojů.

Použití lhůtníku pro vás přináší několik důležitých aspektů:

  • nemusíte se starat o žádnou aplikaci – lhůtník funguje jako ASP aplikace,
  • není nutné nic zálohovat – to znamená, že zálohování dat je prováděno automaticky,
  • nemusíte se starat o bezpečnost přístupu – systém lze nastavit k použití SSL protokolu a také formát přístupových hesel je vynucený tak, že je nutné dodržet definovanou kvalitu,
  • není nutné se starat o dostupnost informačního systému – když vaše systémy bude trpět výpadkem, lhůtník pracuje dále; nejdou emaily, lze použít SMS,
  • lhůtník může být nasazen ve vaší společnosti, když máte ERP aplikaci (protože tyto aplikace tuto funkcionalitu v takové komplexnosti a s takovou dostupností prostě nemají),
  • lhůtník přináší i něco vám – můžete si nastavit profylaktické prohlídky – i ty vám bude lhůtník automatizovaně posílat.

Ptáte se, proč používat speciální aplikaci, když máte drahý ERP systém? Na to je jednoduchá odpověď – ERP aplikace řeší aspekty většinou z pohledu jednotlivých oblastí ve společnosti (jako je personalistika, finance, výroba …), ale neřeší systém eskalací (upozorňování) napříč podnikem pro všechny typy lhůt a připomínání (pro personalistu, pro bezpečnostního technika, pro výrobního ředitele, pro managera společnosti).

Další problematikou je to, že při změně zákonů či nařízení či norem je automaticky upraven systém lhůt – takže se o nic nemusíte ani vy, ani vaši kolegové starat. Zatím nám není známá ERP aplikace, která by toto řešila.

V neposlední řadě i dlouhý cyklus většiny lhůt nedokáže odhalit příslušný problém v dané části aplikace – přičemž zmeškání lhůty může mít velmi negativní opad na společnost (finanční, materiální, personální …).

Jak dlouho trvá zaučení do tohoto systému? ... máme pro vás milé překvapení – stačí nám na to 10 minut a je to! A kdo nechce ani těch 10 minut, pro toho je tu opravdu jednoduchý komplexní manuál s tím, že obsahuje část, která řeší praktické ukázky jak na to!

Jakékoliv dotazy nám můžete napsat do emailu a my vám co nejdříve odpovíme.